Ospravedlnenie

Článok uverejnený: 16.10.2008 18:56:00
Počet reakcií: 6 / chcem sa vyjadriť

 

Ospravedlnenie

Nakoľko som sa stretol s kritikou môjho videa zo Sorošky a môj brat ma odpor k talianskej kultúre, týmto sa mu hlboko ospravedlňujem, nakoľko som sám spravil chybu a týmto žiadam komunitu o veľké ospravedlnenie a odteraz budem k videám zo Slovenska dávať len slovensky podmaz. Ešte raz Vás žiadam o veľké OSPRAVEDLNENIE !!!  A aby som si to v komunite vyžehlli, požičal som si od nášho najlepšieho speváka všetkych čias,geniálneho skladateľa a človeka s velým Č. Karola Duchoňa jeho pieseň Rodný môj kraj ... a týmto žiadam  komunitu, aby bol Karol Duchoň uznaný ako ČESTNÝ ČLEN našej komunity lebo Karolko si to zaslúži!!!

 

 

 

 

 

 

 

Beny (brat miestneho losera a povaľovača)

 

Reakcie k článku

rozumny krok
// marcel one //   [16.10.2008 19:35:30]

beny, naozaj rozumny krok.. :)

mas odpustene
bezo   [17.10.2008 08:03:40]

pan brat Januar, aj majster tesar a utne, nic si z toho nerob. Ja robim mnozstvo chyb kazdy den.

[Karol Duchoň - Pýtaš sa, kde som zas bol]
// marcel one //   [17.10.2008 11:00:20]

Máme radi toho pána v texte a preto som urobil, čo som musel..
link v sekcji MEDIA

RE.:[Karol Duchoň - Pýtaš sa, kde som zas bol]
beny   [17.10.2008 11:50:16]

som rád že Karol stále žije v našich srdciach a týmto vyzývam dalšich členou aby hlasovali za to , že Karola menujeme za ČESTNÉHO ČLENA www.hocikto.info

cheap wedding dresses
cheap wedding dresses   [27.07.2011 10:54:11]

If you are also don't understand what to choose on for your arriving black dressesn amid a good deal of night attire readily available, listed here are some ideas for you personally to have a look at. As opposed to starving to death to obtain lean sufficient to simply match inside a bridesmaids dresses inexpensive, do not buy an amount that may possess the discount prom dresses you to appear slim as well as captivating one. There's a considerable choice of trendy massive dimensions apparel. Merely get into consideration two necessary factors: comfort and in addition self-assurance. Something resulting from these two could undoubtedly be magnificent.As a result why not just hunt for the best formal dress. Designers started to wedding dresses uk.

plus size dresses
plus size dresses   [27.07.2011 10:57:22]

Inside the previous it absolutely was regarded as that they had been aimed to safeguard the bride around the one hand and needed to put on all of them white flower girl dresses the bride. However it's got grow to be the simplest method to ensure it is so as mixing also lots of colors as an example can simply develop into a cheesy, tacky appearance. But for fearless brides, for all those which are prepared to break the eels there is certainly a different way from this: dillards evening dresses. In any way weddings you see the bunch of ladies as evening dresses knee length alike, inside the exact same pattern with the cocktail evening dresses, the identical colors.


Web Address Email Address Bold Text Italic Text Underlined Text
 

 

 

 

hocikto>info (c) 2008